15 kena Eesti Shopify e-poodi

Pulsev > Blogi > E-poe loomine > 15 kena Eesti Shopify e-poodi
Shopify kasutajaliides

Oleme pidanud järjest tihedamalt vastama küsimusele “Millised Eesti e-poed on loodud Shopify platvormile.” Lisasime siia suvalises järjekorras 15 kenamat e-poodi, mis on viimasel ajal silma jäänud. Kõik need online kauplused kasutavad oma Shopify rendi tarkvara. Mõnega neist poodidest oleme läbi Parcely pakiautomaadi app’i paigaldamise ka ise kokku puutunud. 

Loodetavasti leiate inispiratsiooni oma shopify e-poe loomiseks või mõtteid juba olemas oleva täiendamiseks. Samas kui soovite Shopify osas abi, siis võite alati meie poole pöörduda 🙂

Discgolf.ee on baltikumi suurim discgolfi ketaste- ja varustuse maaletooja, kelle tooteid leiab lisaks e-poele ka suurematest sporditarvete poodidest ja nende enda esindustest. 

Nende e-poe puhul on kaugelt näha, et keskendutakse kõige tähtsamale – kvaliteetsele sisule

Esilehelt leiab kenad emotsiooni tekitavad pildid ja valdkonna põhised uudised. Kategooriavaates on tooteid võimalik vastavalt vajadusele kiirelt filtreerida ja toodetel on mõnusalt suured pildid

 Proovi Shopify platvormi 14 päeva tasuta!

Aegaon tuvustab maailmale Eesti disainitud käekellade. Meie President Kersti Kaljulaid on isegi oma Jaapani visiidil Aegaon’i käekella kohalikule kubernerile kinkinud. Üldiselt on tegemist stiilse e-poega, millel on kenad tootepildid ja emotsioone pakkuv sisu.  

Juba kaugel paistab, et veebipoe tootevaade on hästi läbi mõeldud. 

Toote pildid on piisavalt suured ja pilti suurendades on näha iga pisemgi kella detail. 

Kirjeldusest leiab infot ette tellimise, käe peale proovimise ja mudeli enda detailide kohta. 

Ei midagi liigset ja midagi puudu olevat. 

Paalium boutique  puhul on tegemist naisterõivaste jaemüügiga tegeleva Eesti ettevõttega. Antud e-poe puhul jäävad silma hästi valitud tootepildid, mida on igal tootel piisavalt palju. 

Skandinaavia tabeedisalong on Tallinna üks mainekamaid –  pea 25 aastat samas kohas.

Ise tutvustavad nad ennast järgnelvalt: “Peame end tapeedientusiastideks ja usume, et kliendid pöörduvad nii sageli meie juurde tagasi just tänu meie salongi sõbralik-sundimatule atmosfäärile ja disainiteadlikule teenindusele. Esindame peamiselt skandinaavia kaubamärke, kuid ka inglise ja prantsuse turuliidreid ning disainer-brände.”

Seegi e-pood jääb kena ja kvaliteetse sisuga silma. Esilehel tekitavad rõõmsad ja värvikirevad pildid kohe positiivse emotsiooni ning liides ettevõtte Instagrami kontoga toob nähtavale salongi igapäeva elu. 

Kollektsiooni vaatest leiab hulganisti filtreid, mis õige toote leidmist oluliselt lihtsustab.

Toodetel on mitu kvaliteetset pilti ja detailne kirjeldus koos täpsete mõõtudega. 

Eriti tore on see, et tapeetide puhul saab tasuta näidise tellida. Nii ei peagi lõpuks täpsemaks võrdlemiseks salongi koha sõitma. 

Ma usun, et iga Eestlane teab ERRi, kuid vähesed on märganud meie rahvusringhäälingu e-poodi. ERRi veebipoe kohta võib ehk öelda, et “Lihtsuses peitub võlu”.  Samas leiab kiiresti nii lapsepõlve lemmikud, kui ka aegumatud filmi klassikad. 

 Proovi Shopify platvormi 14 päeva tasuta!

Ilus tamme- ja männipuidust mööblit müüv e-pood. Samas ka heaks näiteks, millise e-poe saab Shopify tasuta Debute theme abil luua. Kõik vajalik funktsionaalsus on kohe Debute kasutajaliidese mallis olemas ja lisa arendusi ei olegi vaja teha. 

Toote ja kolletsiooni vaated on mõnusalt “puhtad” ja ilma ebavajaliku funktsionaalsuseta. E-pood jätab kena ja usaldusväärse mulje. 

Nordicdesignhome.ee

Ettevõte tegeleb põhjamaiste sisustusbrändide maaletoomise ja müügiga. Kauplusest leiab kaasaegset Skandinaavia mööblit, valgusteid, aksessuaare ning inspireerivaid ideid kodu sisustamiseks. E-pood jäi silma oma kasutajaliidese puhtuse ja hästi loetavate toote kirjeldustega ning mõnusate tootepiltidega.

Kirivoo.com

Kirivoo tuleb sõnast kirivöö ehk viitab Eesti rahva rõivastele. E-poes müüakse Eestis disainitud ja toodetud riideid. Väga kenad pildid ja mõnusad tootekirjeldused. 

Valhallaliving.com

Valhalla tooted on Eesti disaineri Terje Talpsepp’i ja tema meeskonna kättetöö. Lisaks kõigele muule ilusale jäi hästi valitud sinine tootepiltide taust eriti meelde. 

Valhalla e-poes on kasutajale kolletsiooni vaatesse mõnus toodega kiir tutvumise vaade lisatud.

Sel moel ei pea klient toodete tutvumusel erinevate tootevaadete vahel edasi-tagasi liikumise peale aega kulutama. 

Helksiinelilled.eu

Helksiine lilleäri tõestab, et e-poes on võimalik ka lilli müüa. Lihtne ja kergesti jälgitav e-pood, mis kasutab Shopify baas kasutajamalli. 

Oma.care

OMA on Eestis loodud ja toodetud keha- ja kodubränd. 

Bellapolar.ee

Bellapolar pakub oma e-poes kosmeetikat. Silma jäid põhjalikud tootekirjeldused, mis õpetavad klienti ka toodet kasutama. 

Emmystore.ee

Emmy aitab inimestel oma brändi rõivaid edasi müüa. Täida elektrooniline saate leht ja müü kapp tühjaks. 

Laste riideid müüv e-pood.

Seisulaudade ja muu ergonoomilise mööbli ekspert. Kasutaja saab lihtsalt õiges suuruse ja värvuses laua valida ja kohe ära tellida.  

Pastakapunktist leiab igaüks endale sobiva pastaka. Tore ja lihtne e-pood. Jällegi võib öelda, et lihtsuses peitub võlu.

 Proovi Shopify platvormi 14 päeva tasuta!

Võta meiega julgesti ühendust, kui soovid Shopify osas abi või nõu küsida. 

  0 0 votes
  Article Rating
  Saada teade, kui keegi vastab
  Teata, kui
  guest

  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x