Eesti pangalingid Shopify e-poes Maksekeskusega

Pulsev > Blogi > E-poe loomine > Eesti pangalingid Shopify e-poes Maksekeskusega
Pangalingid Shopify

Eesti pangalinkide Shopify platvormile lisamine ei ole enam raske. Maksekeskuse abiga on võimalik kõikide Eesti suuremate pangakade makseviisid lubada. Loe ka Maksekeskuse, Paysera ja Luminori payment gatway võrdlust siit.

Teenuse kasutusele võtmine on tänu uuele Maksekeskuse Shopify APPile lihtsaks ja kiireks saanud. Kaupmees saab APPi ise oma e-poe admin keskkonnas paigaldada või seda meie abiga teha. Testimise osas ei pea reaalseid makseid tegema, selleks saab kasutada Maksekeskuse test kasutajat. 

E-poe klientidele maksete lubamiseks vaja Maksekeskusega leping sõlmida ja krediitkaardimakse lubamiseks peab e-pood ka Visa ja Mastercardi nõuetele vastama.

Maksekeskus Shopify

Lisaks Eestile ka Soome, Läti ja Leedu pangalingid

Maksekeskuse teenust kasutades ei lisandu ainult Eesti pangalingid, vaid vajadusel saate oma Shopify e-poes võimaldada ka Soome, Läti ja Leedu pangalingid ning krediitkaardiga makse võimaluse. Erinevate riikide pangalinke saad vajadusel sisse ja välja lülitada. 

Halda kõike ühest kohast

Kasutades Maksekeskust ei pea Sa laekumiste kontrollimiseks erinevate pankade vahel liikma. Kõik e-poe tellimuste maksed laekuvad Sinu Maksekeskuse kontole, kust saad hõlpsasti raha ettevõtte kontole kanda. 

 

Kui soovid Eesti pangalinkide ja Maksekeskuse APPi paigaldamise osas abi, siis võta meiega julgesti ühendust. 

  0 0 votes
  Article Rating
  Saada teade, kui keegi vastab
  Teata, kui
  guest

  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x