Inbanki maksemoodul Shopify kaupmeestele

Pulsev > Blogi > Makseviisid > Inbanki maksemoodul Shopify kaupmeestele
Inbank Shopify banner 640x420 2

Inbank pani Shopify veebiplatvormil tööle uue maksemooduli, et pakkuda Shopifyd kasutavatele kaupmeestele lisandväärtust ning võimalust müüki ja kliendibaasi kasvatada.

Makselahenduste moodul võimaldab veebipoodidel ühenduda Inbanki makseviisidega. Kaupmehed saavad oma veebipoega integreerida nii krediidivabad „buy now, pay later“ Indivy makseviisid kui ka tavapärase järelmaksu.

Inbanki järelmaks annab klientidele võimaluse jagada oma ostukorv ükskõik kui mitmeks osamakseks soodsa aastase intressiga. Klientide seas populaarsust koguvad krediidivabad Indivy tooted võimaldavad aga kliendil tasuda ostu eest alles järgmisel kuul või mitmes võrdses osas ilma igasuguse lisatasuta. Krediidivabade toodete puhul katab sümboolse teenustasu kaupmees, mis muudab toote eriti atraktiivseks just neile klientidele, kes järelmaksu võimalust kasutada ei soovi.

inpank

Selleks, et klientidele paindlikke makselahendusi pakkuda ja oma müüki kasvatada, peavad kaupmehed installima Inbanki makseviisid oma platvormile app’i kujul. Digitaalsete reaalajas krediidiotsuste, väljamaksete, kliendikommunikatsiooni, teavituste ja muu eest hoolitseb juba Inbank.

inpank 2

Shopify vahelehel makselahendusele klõpsav klient suunatakse kaupmehe veebilehelt otse Inbanki tehingukeskkonda, kus klient saab lisada oma andmed, kinnitada lepingu ja taotluse lõpule viia. Rahastusprotsessi õnnestumise järel suunatakse klient tagasi kaupmehe veebilehele.

inpank 3

Kaupmehed saavad tehtud tehinguid vaadata ka Inbanki Partner Portali keskkonnas, kus on näha ülevaade tehingutest ja nende staatustest. Lisaks on kaupmeestel võimalik teha seal osalisi ja täistagastusi, tühistada lepinguid ning laadida alla müügi- ja väljamakseraporteid.

Inbanki maksemoodul on saadaval eesti, läti, vene, inglise, poola ja tšehhi keeles.

Inbanki makselahendustega testpoe leiate siit: https://inbank-demo.myshopify.com/password

Palun kasutage parooli „Inbank123“.

Kaupmeestel, kes soovivad lisada oma veebipoodi Inbanki makseviisid, palume esitada liitumissoov siin: https://www.inbank.ee/kaupmehele?scrollTo=contact. Samuti võite saata meile kirja aadressil partner@inbank.ee. Seejärel leiab Inbank sobivad makselahendused ja tingimused, mis sobivad just teie äriga.

0 0 votes
Article Rating
Saada teade, kui keegi vastab
Teata, kui
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x