47up

Pulsev > Uus e-pood > 47up
47up

Detailid:

  • Klient:47up
  • Projekti tüüp:
  • Liidestused:Maksekeskus, Omniva, Smartpost, DPD

47up.ee müüb nagu nimigi ütleb 47 ja suuremaid jalanõusid meestele. Kaupmehel oli juba varem loodud veebileht, millel olid ostmise võimalus välja lülitatud. Seadistasime kõik vajaliku, mida üks e-pood veebilehele  lisaks vajab. 

Sisestasime toodete puuduva informatsiooni ja tekitasime alamtooted, et klient saaks ostes kohe õige jalanõu suuruse valida. Importisime Exceli failidest toodete omahinnad, müügihinnad, laokogused ja muu vajaliku informatsiooni. 

Lisasime Eesti pangalinkidega makse võimaldamiseks Maksekeskuse app’i ja seadistasime Parcely app’i abiga Omniva, DPD ja SmartPosti Eesti pakiautomaatidesse ja kulleriga tarne. 

Loomulikult viisime e-poe ka GDPRi reeglitega kooskõlla. Laiendasime selleks Shopify vaikimisi funktsionaalsust mõnusa ja paindliku app’iga

Teise suurema muudatusena lisaks e-poe avamisele soovis 47up oma hetke kassa tarkvara Shopify POSi vastu välja vahetada. 

Seadistasime Shopify kassa vastavalt vajadustele ja see on nüüd kasutusel kõikides situatsioonides, kus klient soovib kohapeal toodet ära osta. 47up kasutab seda näiteks oma Showroomis ja Pop-up poodides.

47up.ee pos