Brain Games

Brain games

Detailid:

  • Klient:Brain Games
  • Vana platvorm:Shoproller
  • Projekti tüüp:
  • Liidestused:Erply, Smartpost, Omniva, DPD

Brain Games on esimene lauamängudele keskendunud pood Eestis, mis tegutseb juba 2008. aastast.

E-pood toimetas aastaid Shoproller platvormil, kuid sealne e-poe väljanägemine oli ajale jalgu jäänud, mobiilne versioon lehest oli kohmakas ja veebipood oli kasutajale lihtsalt liiga natuke kohmakas.

E-poodi planeerides seadsime eesmärgiks mugava ja kiire kasutajaliidese. Hea tulemi saavutamiseks valisime Shopify enda poolt pakutava tasulise theme, mille funktsionaalsust laiendasime Ultimate Search app’iga. Ultimate search pakub mitmeid võimalusi kollektsiooni ja otsingu tulemuste filtrite täpseks manageerimiseks. Peamine, mis selle app’i puhul jälgima peab on asjaolu, et app ei halda mitte ainult filtreid, vaid kogu kollektsiooni ja otsingu kasutajaliidese vaadet.

Klient kasutas juba varasemalt Erply majandustarkvara ja soovis sama tarkvara ka e-poe andmete manageerimiseks kasutada. Töö käigus aga selgus, et tooteandmete halduseks oleks siiski mõistlikum Erply ja Shopify vahel ära jagada. Toote baasandmed lisatakse nüüd Erplysse ja tooteandmete edasine rikastamine, näiteks pildid, tootekirjeldused ja kollektsioonide määratlus, lisatakse Shopify admin liideses juurde.

Täiendasime omalt poolt ka Erplyga liidestust, lisade juurde kaupluste laoseisude päringu. Selle abil saab e-poe klient konkreetse toote erinevate kaupluste laoseisu otse tootevaates vaadelda.

Tarneviiside halduseks kasutasime meie enda loodud Parcely app’i, mis pakub antud e-poes Itella SmarPost, DPD ja Omniva pakiautomaatide valikud ning edastab tellimuste informatsiooni otse vastavasse iseteenindusse. E-poe administraator saab ka kõigi kolme teenusepakkuja pakekaardid ilma Shopifyst lahkumata alla laadida.

Makseteenuse pakkujana jätkas kaupmees hetkel veel Maksekeskuse teenuste kasutamist.

Suunasime domeenid, suunasime vanad URLid, sidusime sitemap’i Google search console’iga ning seadistasime Google analüütika ühesõnaga seisime hea selle eest, et ükski tähtis otsingumootori positsioon kaduma ei läheks.