Casperlux

Pulsev > Uus e-pood > Casperlux
casperlux

Detailid:

  • Klient:Casperlux
  • Projekti tüüp:
  • Liidestused:Maksekeskus, Omniva, Itella


Casperlux tuli meie juurde ideega luua e-pood, kus kliendid saaksid unikaalseid kodukoha t-särke ja pusasid tellida. Arutasime ja mõtlesime pikalt, kuidas võimalikult lihtne ostuteekond luua.

Lõpuks otsustasime valmis Shopify app’i kasuks, mis lubab kliendil tootevaates kodukoha nimetuse ise sisse trükkida ja samal ajal näitab kohe lõpptulemust illustratiivselt.

E-poe eesmärkideks oli ka turistidele tooteid pakkuda, seega sai põhikeeleks valitud inglisekeel ja Eesti keele lisasime Translation Lab’i appi abiga juurde.

Vaata videost kuidas klient täpsemalt pusale õige suuruse valib ja oma kodukoha nimetuse lisab. Videost on ka ilusti näha, et valitud suurus ja lisatud nimetus salvestuvad ostuprotsessiks toote külge ning on hiljem ka tellimusel näha.

Lisaks seadistasime Casperluxi e-poes makseviisid ja parcely appiga ka pakiautomaatidesse tarneviisid. Viisime e-poe GDPRi reeglitega vastavusse ja muutsime kasutajaliidese disaini vastavalt ootustele. Loomulikult tegime ka baas SEO seadistused ja lisasime üldised automaatteated.