Skishop

skishop 1

Detailid:

  • Klient:Skishop
  • Vana platvorm:WooCommerce, WordPress
  • Projekti tüüp:
  • Liidestused:Erply, Smartpost, Omniva, Luminor Payment Gateway

Skishop.ee müüb Otepääl Rossigol brändi talvespordi varustust lumelaudadest sokkideni. Nende pop-up poed leiad ka Kuutsemäelt, Munakalt ja Vimka suusakeskustest.

E-pood toimetas aastaid WordPress ehk WooCommerce platvormil, kuid sealne e-poe väljanägemine oli ajale jalgu jäänud, mobiilne versioon lehest oli kohmakas ja loomulikult esines hulganisti WooCommerce’ile iseloomulike vigu ning veebipood oli kasutajale lihtsalt liiga aeglane.

Klient kasutas juba varasemalt Erply majandustarkvara ja soovis sama tarkvara ka e-poe andmete manageerimiseks kasutada. Töö käigus aga selgus, et tooteandmete halduseks oleks siiski mõistlikum Erply ja Shopify vahel ära jagada. Toote baasandmed lisatakse nüüd Erplysse ja tooteandmete edasine rikastamine, näiteks pildid, lisatakse Shopify admin liideses juurde.

Tarneviiside halduseks kasutasime meie enda loodud Parcely app’i, mis pakub antud e-poes Itella SmarPost ja Omniva pakiautomaatide valikud ning edastab tellimuste informatsiooni otse vastavasse iseteenindusse.

Valisime koos kliendiga tasuliste Shopify theme’ide hulgast kõige sobilikuma, mis tekitaks eksetreemspordi tundeid ja annaks edasi positiivsed emotsiooni.

Makseteenuse pakkujana alustas kaupmees Luminor Payment gatway teenuste kasutamist. 

Suunasime domeenid, suunasime vanad URLid, sidusime sitemap’i Google search console’iga ning seadistasime Google analüütika.

Skishopi Shopify e-pood
Esileht
Skishopi Shopify e-pood
Ostukorv
Skishopi Shopify e-pood
Ostukorv