Uus Shopify tasuta theme Express

Pulsev > Blogi > Shopify e-pood > Uus Shopify tasuta theme Express
uus shopify theme express

Shopify andis uue välja täiesti uue kasutajaliidese malli “Express“, mis suunatud peamiselt toitlustus asutustele ja e-poodidele, mis müüvad kiirest riknevat kaupa. Samas on loomulikult antud template’i üks kõik milliste toodete müügiks kasutada. 

Peamiseks erinevuseks võrreldes teiste theme’idega on toodete paigutus esilehele. See tagab kasutajatele kiire ja ilma toodet kollektsioonidest otsimiseta ostmise kogemuse. 

Shopify uus Express kasutajaliides

Antud kujundus sobib eriti hästi näiteks lihtsama söögikoha menüü esitlemiseks. Kui Express theme ja Shopify teine hiljutine uuendus Local and curbside pickup kokku panna, siis saab kohvik või väiksem restoran omanik ka suhteliselt lihtsalt kliendile ise järgi tulemisega toidu tellimuse vormistamise võimaldada. 

Ise järgi tulemise asukohad

Shopify lubas, et õigepea saavad kaupmees ka kaubale ise järgi tulevaid kliente ka Shopify POSis, e-poe admin keskkonnas või Shopify mobiili app’is registreerida ja meeldetuletuste abil jälgida. Meeldetuletused näitavad kaupmehele, kui kaugel klient on ja millal umbes kohale jõuab.

Kui hakkasid uue Shopify kasutajaliidese vastu huvi tundma või soovid oma kohvikule iseteenindust pakkuda, siis võta meiega ühendust.

  0 0 votes
  Article Rating
  Saada teade, kui keegi vastab
  Teata, kui
  guest

  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x