Iconfit

Iconfit Shopify plus e pood

Detailid:

  • Klient:Iconfit
  • Vana platvorm:WooCommerce, WordPress
  • Projekti tüüp:
  • Liidestused:Account Studio, Itella, Omniva, DPD

2013. aastal Eestis asutatud ICONFIT on kasvanud Balti riikide juhtivaks spordi-, dieedi- ja tervisliku toidu tootjaks, kellel on lai valik esmaklassilisi tooteid. Nende tooted on saadaval e-poes ja ka enam kui 500 edasimüüja juures. Koostöös sportlaste ja toitumisnõustajatega on nad välja töötanud tõhusa tervisetoitude valiku, mille puhul on rõhk pandud kvaliteedile ja puhtusele.

Shopify plus e-pood

Aitasime Iconfiti e-poe Woocommerce tarkvaralt Shopify platvomrile ümber kolida ja andsime e-poe värske ning tänapäevase väljanägemise. Iconfit otsustas Shopify Plus paketi kasuks, sest see sisaldab nende e-ärile olulist lisafunktsionaalsust ja pakub soodsamaid teenustasusid.

E-poe laiendused

Laiendasime e-poe funtsionaalsust mitmete moodulite ehk appidaga, millest tooksin välja kolm tähtsamat. Esimeseks Langify, mis lisab e-poele mitmekeelsuse ja pakub tõlgete lisamise võimalust. Iconfiti soov oli, et igal keelevaatel oleks kasutusel oma domeen ja Langify aitas ka selle seadistamisele kaasa. Teiseks olulise lisana märgiks Shopify Flow’d, mille abiga seadistasime tähtsad automaatsed protsessid, mis vähendavad oluliselt määral tüütut manuaalset tööd. Kolmandana ja ehk kõige olulisena Multi Store Sync Power, mis liigutab andmeid erinevate shopify installatsioonide vahel.

Majandustarkvara liides Shopify APIiga

Klient kasutas juba varasemalt Account Studio majandustarkvara ja soovis sama tarkvara ka e-poe andmete manageerimiseks kasutada. Juhendasime Account Studiot natuke Shopify osas, kuid kogu liidese arendusega said nad ise edukalt hakkama, sest Shopify API on täies mahus detailselt dokumenteeritud