Kontamo

Kontamo töö

Detailid:

  • Klient:Kontamo
  • Vana platvorm:Shoproller
  • Projekti tüüp:
  • Liidestused:OPAY, Parcely, Directo, Klaviyo, Pakipoint, Itella, Omniva, DPD

Kontamo on keskendunud tervisetoodetele, mis on pühendunud keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele läbi teaduspõhiste, looduslike toodete.

Shopify e-pood

Aitasime Kontamo e-poe Shoproller tarkvaralt Shopify platvomrile ümber kolida. Juhendasime kaupmeest valitud Shopify theme haldama ja tegime väiksemaid korrektuure. SEO positsioonide säilitamiseks analüüsisime URLi puud ja tegime vajalikud suunamised.

E-poe laiendused

Laiendasime e-poe funtsionaalsust mitmete moodulite ehk appidaga, millest tooksin välja kolm tähtsamat.

  • Bundle ehk komplekti tooted – Kaupmehe soov oli kliendile läbi kampaaniate erinevaid kombo tooteid pakkuda. Shopify enda bundle app võimaldab erinevaid üksik tooteid niiöelda kokku siduda ja neid komplete luua. Kokku seotud toodete puhul kasutatakse endiselt üksik toodete laoseise ehk majandustarkvaras ei pea komplekttooteid eksisteerima. Tellimusele lisab Shopify komplettooted taas üksiktoodetena, mis lihtsustas antud kliendi puhul oluliselt Directosse tellimuste andmete edastamist.
  • Klientide tagasiside toodetele – Lahendasime toodetele kommentaaride jätmise Loox app’i abil. Antud app on Shopify kaupmeeste hulgas väga populaarne, sest see pakub mitmeid kasulike funktsionaaluseid ja on üldiselt lihtne kasutada.
  • Digitaalsete toodete müük – E-raamatute müük sai lahendatud Shopify enda Digital Downloads app’iga, mis saadab kliendile tootega seotud digitaalse faili kohe peale ostu sooritamist automaatselt. App pakub ka lihtsaid failide haldamise ja uuendamise võimalusi.

Directo liides Shopify e-poega

E-poe tellimused liiguvad automaatselt Shopify platvormilt Directo majandustarkvarasse ja kogu tellimuste edasine haldus toimub juba seal. Arendasime Kontamo tellimuse liidesesse mitmeid erilahendusi, et tellimused jõuaks õige äriloogikaga Directosse ning käivitaks seal vajalikud automaatsed protsessid.