Rabaconda

Pulsev > Uus e-pood > Rabaconda
Rabaconda Shopify plus e pood

Detailid:

  • Klient:Rabaconda
  • Projekti tüüp:
  • Liidestused:Directo, Klarna, Pakipoint

Veel 2012. aastal võtsid Rabaconda kaasasutajad Jakob ja Tonu, kaks enduro-hullu ratsutamissõpra, missiooni, et muuta rehvivahetus lõplikult probleemivabaks. Olles innukad ratturid ja mustusemaniakid, kellel on inseneri- ja uuendusmeelsus, töötasid Jakob ja Tonu välja Rabaconda oma toote, Dirt Bike Tire Changer. Protsess nõudis palju katse-eksitusi, kuid Dirt Bike’i rehvivahetajast sai peagi revolutsiooniline tööriist, mis võimaldab sõitjatel oma rehve kiiresti ja vaevata vahetada. Sellest ajast peale on Rabaconda muutnud sõitjate elusid kogu maailmas – kolm minutit korraga.

Shopify Plus e-pood

Rabaconda on juba aastaid Shopify platvormil e-poodi pidanud ja iga aastaselt müüginumbreid kasvatanud. 2023 aastal otsustas Rabaconda Shopify Plus versioonile ümber lülitada, et käibenumberid veelgi kiiremini kasvatada ja mitmed ainult Plus paketil olevad lisa funtsionaalsused kasutusele võtta.

E-pood vastavalt turu vajadustele

Turu vajadustele vastamiseks ja klientide täpsemaks sihtimiseks jooksutab Rabaconda paralleelselt kahte, omavahelt ühendatud, e-poodi. Põhja-Ameerikas leiab klient tooted https://us.rabaconda.com/ e-poest ja mujal maailmas https://rabaconda.com/. Poed on oma väljanägemiselt 99% samad, kuid taustalt leiab erinevad tarne-, makse- ja majandustarkvaraliidesed. Samuti saab klient Põhja-Ameerika e-poes ostu vormistada kolmes erinevas valuutas ja laoseisud võivad globaalsest poest erineda. Rabacondal on ka mitmeid teisi äriprotsessilisi ja turunduslike põhjuseid, mis Põhja-Ameerika kliente ülejäänud maailmas eristada.

E-poe laiendused

Rabacondal on kasutusel mitmeid põnevaid app, mis tõstavad e-poe efektiivsust ja lisavad puudu oleva funktsionaalsuse. Näiteks GLO Related Products, Upsell aitab kliendil kõik vaja minevad tooted korraga ostukorvi lisada ja suurendab seeläbi keskmise ostukorvi suurust.

Tihti koos osetud tooted

E-poe klientide seas on üha enam populaarsust kogumas Kit’ide ehk tootekomplektide ostmine. Rabakonda poe haldurid kasutavad komplektide loomiseks ja hinnastamiseks Simple Bundles & Kits, mis on oma olemuselt väga lihtne app, kuid pakub täpselt seda, mis vaja.

kits

Kui sul on e-poes vaja mitmeid registreerimise vorme luua ja hallata, siis Powerful Contact Form Builder pakub head No Code lahendust. Rabaconda on selle abil lahendanud nii garantii juhtumi registreerimise, kui ka edasimüüjaks kandideerimise.

Directo liides Shopify e-poega

Mõlemad Rabaconda Shopify e-poed on liidestatud Directo majandustarkvaraga. Kõik e-poed tekkivad tellimused liiguvad automaatselt Directosse. Samuti luuakse klientidele Directosse unikaalsed kliendikaardid, millega seotakse kõik kliendi poolt loodud tellimused.