Shopify e-poe loomine ja arendus

Pulsev > Shopify e-poe loomine ja arendus

Oleme juba peaaegu 10 aastat erinevatele platvormidele e-poode loonud ja nüüd viimased 4 neist ainult Shopify tarkvarale. Jätsime teised platvormid kõrvale, sest Shopify plussid ja töökindlus kaaluvad lihtsalt teiste omad üle. Peamiselt eelistame Shopify platvormi just tänu tema turvalisusele ja kiirele arengule.

Kui sinu jaoks on tähtis e-poe loomise kiirus, siis Shopify sobib sulle kindlasti. Oleme kliendiga koos e-poe kõigest paari päevaga valmis saanud. Lõpuks peamine aeg kulubki pigem sisu sisestamisele ja e-poe arendusele läheb isegi teinekord vähem aega.

Maailmas on üle 1 000 000 e-poe, mis kasutavad täpselt sama Shopify renditarkvara. Sellele tuginedes võid eeldada, kui harva e-poe ostuprotsessiga reaalselt probleeme esineb.

Miks me eelistame Shopify'd?

Tehtud tööd

Võta meiega julgelt ühendust ja lepime väikse videokõne kokku. Kõne ajal selgitame juba täpsemalt kohe kõik e-poe vajadused välja ja saame selle põhjal esialgse eelarve kalkulatsiooni koostada. 

Võta ühendust!

    Aitame ka alles alustavaid ettevõtteid

    Meil ei ole vahet, kas oled juba aastaid e-poodi pidanud ja soovid hetkel kasutusel olevad e-poe tarkvara Shopify platvormi vastu vahetada või alles lood oma esimest e-äri.