Shroomwell

Shroomwell töö

Detailid:

  • Klient:Shroomwell
  • Vana platvorm:WooCommerce, WordPress
  • Projekti tüüp:
  • Liidestused:OPAY, Parcely, Directo, Klaviyo, Itella, Omniva, DPD, Venipak

Shroomwelli missiooniks on tuua rohkem tervist nii inimestele kui planeedile läbi funktsionaalsete seente. Nad on mükotehnoloogia valdkonna eestvedajad, arendavad välja uuenduslikke ja teaduspõhiseid tooteid nii inimestele kui keskkonnale juba üle 10 aasta.

Shroomwell kasvatab Chaga seeni vabas õhus – kõige rohkem maailmas! Neil on farmid Eestis ja USAs, laiudes 700 hektarile.

Shopify e-pood

Aitasime Shroomwelli e-poe Woocommerce tarkvaralt Shopify platvomrile ümber kolida. Tõime lisaks toodetele üle ka kogu klientide ja nende tellimust ajaloo. E-pood arendati vastavalt disaineri poolt loodud kavanditele ehk tegemist oli niiöelda custom kasutajaliidese tööga.

E-poe laiendused

Laiendasime e-poe funtsionaalsust mitmete moodulite ehk appidaga, millest tooksin välja kolm tähtsamat.

  • Subscription toodete müük – E-poe kliendid saavad tooteid osta nii ühe korra, kui ka alustada toodete püsitellimusega. Püsitellimus on kliendi jaoks natuke odavam ja tagab kaupmehe jaoks igakuise tellimuste mahu. Subscription funktsionaalsus on lahendatud läbi kolmanda osapoole teenuse ja toimib Stripe makseviisiga.
  • Bundle ehk komplekti tooted – Kaupmehe soov oli kliendile läbi kampaaniate erinevaid kombo tooteid pakkuda. Shopify enda bundle app võimaldab erinevaid üksik tooteid niiöelda kokku siduda ja neid komplete luua. Kokku seotud toodete puhul kasutatakse endiselt üksik toodete laoseise ehk majandustarkvaras ei pea komplekttooteid eksisteerima. Tellimusele lisab Shopify komplettooted taas üksiktoodetena, mis lihtsustas antud kliendi puhul oluliselt Directosse tellimuste andmete edastamist.
  • Klientide tagasiside toodetele – Lahendasime toodetele kommentaaride jätmise Judge.me app’i abil. Antud app on Shopify kaupmeeste hulgas väga populaarne, sest see pakub mitmeid kasulike funktsionaaluseid ja on üldiselt lihtne kasutada.

Loomulikult kasutasime ostuvormistamise lihtsustamiseks meie Parcely tarne lahendust ja OPAY makseiviise. Kirjutasime ka väikse kokkuvõtte kuidas Shopify e-poes optimaalne ostuvormistamise flow luua.

Directo liides Shopify e-poega

E-poe tellimused liiguvad automaatselt Shopify platvormilt Directo majandustarkvarasse ja kogu tellimuste edasine haldus toimub juba seal. Directost liiguvad perioodiliselt e-poodi ka laoandmete uuendused.