Shopify order management got easier

Pulsev > Blog > Shopify store > Shopify order management got easier
Shopify tellimuste haldus muutus lihtsamaks

Üha enam kaupmehi avab uusi e-poode ja vanad kaupmehed näevad oma veebipoe tellimuste arvu suurenemist. Samas on oluline, et ettevõtted saaksid klientide tellimusi hallata nii kiiresti kui võimalik. Selle protsessi paremaks muutmiseks kujundas Shopify oma platvormile loodude e-poodide tellimuse loendi lehe ümber.

Varem pidid kaupmehed klõpsama igal tellimisel, et näha kõiki üksikasju. Nüüd kuvatakse tellimuste loendi lehel lühidalt kogu asjakohane teave tellimuse kohta. Näiteks on kohe näha üksikasjad kliendi kohta, tellimuses olevate toodete arv, tarneviis, tellimuse staatus ja määratud sildid.

Nüüd saavad kaupmehed hõlpsasti kindlaks teha, millised tellimused tuleb toimetada rahvusvaheliselt või kohapeal või milliseid tarneteenuse pakkujaid kasutada. Samuti on kohe näha, kui klient otsustas ise poodi või lattu kaubale järgi tulla, kui kaupmees sellist võimalust pakub. Shopify lisab tulevikus ka täiendavaid funktsionaalsust, mis annavad kaupmehele võimaluse ise tellimuste lehe vaadet vastavalt vajadusele täpselt seadistada.

Nii saavad kaupmehed oma tellimuste täitmisprotsesse oluliselt kiirendada ja mugavamaks muuta. Rohkem informatsiooni ja juhendeid tellimuste halduse optimeerimiseks leiad Shopify juhendist.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x