Mitme keelse Shopify e-poe pidamine ja tõlkimine muutus lihtsamaks

Pulsev > Blogi > E-poe loomine > Mitme keelse Shopify e-poe pidamine ja tõlkimine muutus lihtsamaks
Shopify e poe tõlkimine

Shopify lisab järjest riikide ülest online müüki soodustavat funktsionaalsust ja liigub samm sammu haaval globaalsemaks tarkvaraks. Kui varasemalt keskendust Shopify peamiselt ingliskeelsele kogukonnale ja toetas pigem ühes keeles e-poe pidamist, siis nüüd on pikalt planeeritud uuendused järjest lisandumas. 

Kuigi Shopify app store’is on juba aastaid mitmed e-poe tõlkimise võimalust pakkuvad rakendused saadaval olnud, siis neil puudus Shopify tarkvara arhitektuuriline tugi. Tõlke moodulid töötasid väga erinevalt ja põhjustasid teiste app’idega pidevalt konflikte. 

2019 aasta lõpus tuli välja Shopify uuendus, mis määras ka e-poe mitme keelsuse tagamise tarkvaralise suuna. Kõik tõlke app’id peavad kasutama URLi keelekoodi parameetrit (näiteks www.minupood.ee/lv, www.minupood.ee/fi jne). Hetkel soovitab Shopify ise konkreetseid tõlke appe kasutada.

Shopify tõlke appid

Hetkel ei ole veel võimalik ühes Shopify installatsioonis mitut domeeni kasutada ehk sul ei ole võimalik ühes e-poes Eesti keelevaate jaoks ühte domeeni ja Soome keelavaate jaoks teist domeeni kasutada. Antud juhul oleks saaks Eesti keel põhi keelevaateks olla (www.minupood.ee) ja Soome keel oleks lisa keelevaateks (www.minupood.ee/fi).

Mitmes keeles e-poe loomise või lisame kohta saad pikemalt lugeda Shopify juhendist. Võta meiega ühendust, kui soovid, et keegi tõlgete lisamise ja seadistamise sinu eest ära teeb.

  0 0 votes
  Article Rating
  Saada teade, kui keegi vastab
  Teata, kui
  guest

  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x