Seotud tooted Shopify e-poes

Pulsev > Blogi > E-poe loomine > Seotud tooted Shopify e-poes
rsz charisse kenion dah jzwgzx8 unsplash 1

Hiljuti puutusin kokku ülesandega, kus e-poe haldaja soovis oma e-poe tootevaates seotuid tooteid nö scrollina kuvada. Kahjuks Shopify baas funktsionaalsus sellist lahendust ei paku ja pidin sobilike APPe läbi lappama hakkama. 

Seotud tooted Shopify

Tasuta või tasuline app

Otsustasime esmalt ainult tasuta appidele keskenduda, sest kaupmehe soov oli oma e-pood võimalikult madalate püsikuludega avada. Shopify app store’is ei paistnud just palju valikud olevat, kuid peale täpsemat otsimist jäid 3 APPi siiski sõelale.

Lõpuks jäin kasutama Globo Upsell, Related Products APPi, millel oli sobilik tasuta pakett. Otsustasin selle APPi kasuks, kuigi kõik seosed tuleb käsitsi iga toote jaoks luua ja admin poole ei olnud kõige mugavam, sest teised tasuta APPid lihtsal ei töötanud korrektselt või ei olnud kasutajaliides sobiv.

Seotud toodete käsitsi lisamine

Algselt oli kaupmehel tükk tegemist näidete alusel kõikide seoste loomisega, kuid nüüd on see tal uue toote lisamise protsessis kohe sees. 

Võid mulle alati kirjutada, kui otsid lahendust ja õiget APPi kohe ei leia. Võib-olla olen sarnase probleemiga kuskil kokku puutunud ja oskan nõu anda. Ma ei pruugi kohe samal päeval vastata, kuid samal nädalal ehk siiski.
erik@pulsev.com
0 0 votes
Article Rating
Saada teade, kui keegi vastab
Teata, kui
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x