Parcely Shopify pakiautomaadi tarne app sai valmis

Pulsev > Blogi > E-poe loomine > Parcely Shopify pakiautomaadi tarne app sai valmis
väiksem

Viimased pool aastat oleme aktiivselt oma uue Shopify app kallal töötanud ja täna kandsid pingutsed lõpuks vilja. Parcely on Shopify App Store’is avalik ja kaupmehed saavad app aktiivselt kasutama asuda. Eesmärgiks oli app just ametlikus Shopify app ökosüsteemis lanseerida ja mitte ilma Shopify poolse kontrollita pakkuda. 

Kasutaja ja kaupmehe elu lihtsamaks

Shopify on ostuvormistamise vaades programmeerimise võimalused oluliselt piiranud ja see tõttu näiteks tarnemoodulite puhul asukohade valikut võimalik  rippmenüüna kuvada. 

Kaupmehed, kes oma e-poe pidamiseks Shopify platvormi kasutavad on erinevaid leidlike viise kliendilt täpse pakiautomaadi asukoht teada saamiseks kasutanud. Samas on kõiki olemas olevad lahendused kliendi jaoks kas ebamugavad või kaupmehe jaoks ebatäpsed.  

Parcely app peamine lõpp eesmärk on antud probleemi leevendada ja pakiautomaadi asukoha valik Shopify e-poe kasutaja jaoks võimalikult mugavaks teha. Töötame endiselt aktiivselt selle eesmärgi suunas ja arendame App’i lisafunkstsionaalsust ning liidestame teenusepakkujaid järjest juurude. 

Pakiautomaadi valik ostukorvi vaates

Otsustasime oma lahenduse ostukorvi ehk Cart vaatesse luua, siis nii saame platvormi eripärade tõttu kasutajale oluliselt mugavamat tarnevalikut pakkuda. Selles vaates on Shopify arendajale oluliselt vabad käed andnud.

Saime nii mööda ka Shopify poolsest reeglist, mis piirab iga kuise maksega Basic paketi kasutajatel Shopify väliste tarnemoodulite kasutamise. Tänu sellele saab Parcely app kasutada iga Shopify paketi ja makseplaaniga.

Parcely põhilisteks piiranguteks on otse tootevaatest ostuvormistamise vaatesse liikumine ja kaalupõhiste tarne hindade puudumine. App kasutades saab erinevatele pakiautomaadi tarneteenuste pakujatele ainult fikseeritud hinna määratleda olenemata toote tüübist või kaalust. Samuti ei saa hetkel veel pakiautomaati tarnet tootepõhiselt piirata. 

Liidestatud teenused

Esimeses etapis liidestasime:

 • Omniva Eesti pakiautomaadid
 • Omniva Läti pakiautomaadid
 • Omniva Leedu pakiautomaadid
 • Itella Smartpost Eesti pakiautomaadid
 • Posti Soome pakiautomaadid
 • Omniva Eesti postkontorid
 • Posti Soome postkontorid

Kõik liidesed tegime algselt nö ühtepidi ehk uuendame teenusepakkujate pakiautomaatide asukohti kord ööpäevad, kuid õnnestunud tellimusi veel tarne pakkujate süsteemidesse automaatselt tagasi ei saadeta.

Tulevikus plaanime ka tellimuste liidestused kõikide teenusepakkujaga välja arenada, et kaupmeeste elu natuke lihtsamaks muuta.

Järgmise uuendusega lisandub

Oktoobri kuus toimuva APPi versiooni uuendusega lisame pakiautomaatidesse tarnijaid veelgi juurde. 

Lisanduvad:

 • DPD Eesti pakiautomaadid
 • DPD Läti pakiautomaadid
 • DPD Leedu pakiautomaadid
 • Venipaki Eesti pakiautomaadid
 • Venipaki Läti pakiautomaadid
 • Venipaki Leedu pakiautomaadid
 • LPexpressi Leedu pakiautomaadid

Samuti teeme mitmeid täiendus APPi kasutajaliidesses, näiteks IP põhine riigi määratlus, pakiautomaatide listist otsing ja listi mugavam järjestus. 

Proovi 14 päeva tasuta

Oleme igasugusele tagasisidele avatud ja arendame app’i vastavalt vajadustele edasi. Oleme avatud erienvatele koostöövõrmidele ja muudele mõtetele (erik@pulsev.com).

0 0 votes
Article Rating
Saada teade, kui keegi vastab
Teata, kui
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x