15 well done Estonian Shopify stores

Pulsev > Blog > E-commerce > 15 well done Estonian Shopify stores
Shopify kasutajaliides

Oleme pidanud järjest tihedamalt vastama küsimusele “Millised Eesti e-poed on loodud Shopify platvormile.” Lisasime siia suvalises järjekorras 15 kenamat e-poodi, mis on viimasel ajal silma jäänud. Kõik need online kauplused kasutavad oma Shopify rendi tarkvara. Mõnega neist poodidest oleme läbi Parcely pakiautomaadi app‘i paigaldamise ka ise kokku puutunud. 

Loodetavasti leiate inispiratsiooni oma shopify e-poe loomiseks või mõtteid juba olemas oleva täiendamiseks. Samas kui soovite Shopify osas abi, siis võite alati meie poole pöörduda 🙂

Aegaon tuvustab maailmale Eesti disainitud käekellade. Meie President Kersti Kaljulaid on isegi oma Jaapani visiidil Aegaon’i käekella kohalikule kubernerile kinkinud. Üldiselt on tegemist stiilse e-poega, millel on kenad tootepildid ja emotsioone pakkuv sisu.  

Juba kaugel paistab, et veebipoe tootevaade on hästi läbi mõeldud. 

Toote pildid on piisavalt suured ja pilti suurendades on näha iga pisemgi kella detail. 

Kirjeldusest leiab infot ette tellimise, käe peale proovimise ja mudeli enda detailide kohta. 

Ei midagi liigset ja midagi puudu olevat. 

Paalium boutique  puhul on tegemist naisterõivaste jaemüügiga tegeleva Eesti ettevõttega. Antud e-poe puhul jäävad silma hästi valitud tootepildid, mida on igal tootel piisavalt palju. 

Ma usun, et iga Eestlane teab ERRi, kuid vähesed on märganud meie rahvusringhäälingu e-poodi. ERRi veebipoe kohta võib ehk öelda, et “Lihtsuses peitub võlu”.  Samas leiab kiiresti nii lapsepõlve lemmikud, kui ka aegumatud filmi klassikad. 

 Proovi Shopify platvormi 14 päeva tasuta!

Mysound2go.ee

Väga kena ja tänapäevase kasutajaliidesega tehnika kauplus. Spetsialiseeruvad just kõrvaklappidele ja kõlaritele. Mõnus on vaadata e-poode, kus on mõeldud nii visuaalsetele elementidele, kui ka tekstile. 

Ilus tamme- ja männipuidust mööblit müüv e-pood. Samas ka heaks näiteks, millise e-poe saab Shopify tasuta Debute theme abil luua. Kõik vajalik funktsionaalsus on kohe Debute kasutajaliidese mallis olemas ja lisa arendusi ei olegi vaja teha. 

Toote ja kolletsiooni vaated on mõnusalt “puhtad” ja ilma ebavajaliku funktsionaalsuseta. E-pood jätab kena ja usaldusväärse mulje. 

Nordicdesignhome.ee

Ettevõte tegeleb põhjamaiste sisustusbrändide maaletoomise ja müügiga. Kauplusest leiab kaasaegset Skandinaavia mööblit, valgusteid, aksessuaare ning inspireerivaid ideid kodu sisustamiseks. E-pood jäi silma oma kasutajaliidese puhtuse ja hästi loetavate toote kirjeldustega ning mõnusate tootepiltidega.

Kirivoo.com

Kirivoo tuleb sõnast kirivöö ehk viitab Eesti rahva rõivastele. E-poes müüakse Eestis disainitud ja toodetud riideid. Väga kenad pildid ja mõnusad tootekirjeldused. 

Valhallaliving.com

Valhalla tooted on Eesti disaineri Terje Talpsepp’i ja tema meeskonna kättetöö. Lisaks kõigele muule ilusale jäi hästi valitud sinine tootepiltide taust eriti meelde. 

Valhalla e-poes on kasutajale kolletsiooni vaatesse mõnus toodega kiir tutvumise vaade lisatud.

Sel moel ei pea klient toodete tutvumusel erinevate tootevaadete vahel edasi-tagasi liikumise peale aega kulutama. 

Helksiinelilled.eu

Helksiine lilleäri tõestab, et e-poes on võimalik ka lilli müüa. Lihtne ja kergesti jälgitav e-pood, mis kasutab Shopify baas kasutajamalli. 

Oma.care

OMA on Eestis loodud ja toodetud keha- ja kodubränd. 

Bellapolar.ee

Bellapolar pakub oma e-poes kosmeetikat. Silma jäid põhjalikud tootekirjeldused, mis õpetavad klienti ka toodet kasutama. 

Emmystore.ee

Emmy aitab inimestel oma brändi rõivaid edasi müüa. Täida elektrooniline saate leht ja müü kapp tühjaks. 

Laste riideid müüv e-pood.

Seisulaudade ja muu ergonoomilise mööbli ekspert. Kasutaja saab lihtsalt õiges suuruse ja värvuses laua valida ja kohe ära tellida.  

Pastakapunktist leiab igaüks endale sobiva pastaka. Tore ja lihtne e-pood. Jällegi võib öelda, et lihtsuses peitub võlu.

 Proovi Shopify platvormi 14 päeva tasuta!

Võta meiega julgesti ühendust, kui soovid Shopify osas abi või nõu küsida. 

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  guest

  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x