Halda Shopify poe toote kollektsioone metafieldide abil

Pulsev > Blogi > Shopify e-pood > Halda Shopify poe toote kollektsioone metafieldide abil
labels

Shopify avaldas mõned nädalad tagasi mitmeid kasulike uuendusi. Nüüd on võimalik e-poe kollektsioone ja kategooriaid veelgi täpsemate automaatikate abil toodetega täita. Eelnevalt oli sarnaseks lahenduseks toote tag’id, kuid neil oli mitmeid puuduseid ja kitsaskohti.

Kui sa veel täpselt ei teagi, mis Shopify platvormil metafieldid tähendavad, siis meie eelnevad postitused pakuvad hea ülevaate.

Lähme asja kallale ja vaatame täpsemalt, mis muutus ja lisandus.

Kuidas metafieldide alusel kollektsioonide loomine sisse lülitada?

Kui Sa juba kasutada metafielde toodete informatsiooni haldamiseks, siis nende väärtused ei teki kohe kollektsiooni automaatiseerimise tingimused juurde. Pead käsitsi iga metafieldi halduse juures kollektsioonide tingimuse lubatuks määrama.

Saad seda hõlpsasti järgnevalt teha.

Mine oma e-poes admin vaates Settings→Custom data→vali “Products”→vali konkreetne metafield→lisa linnuke “Access options” alt “Automated collections” juurde.

Video juhend:

Kollektsiooni automatiseerimise tingimuse lisamine

Nüüd peale automatiseeritud kollektsioonidele metafieldi andmetele ligipääsu lubamist saad hakata tingimusi muutma või lisama. Saad muuta nii vanu automatiseeritud kollektsioone, kui ka uus luua.

Järgnev video näitab kuidas kollektsioone metafield andmete alusel automatiseerida.

Kuidas mitmel toote metafieldi andmeid korraga muuta?

Shopifys on lihtne viis, kuidas paljude toodete metafieldi väärtusi korraga muuta, mida paljud kaupmehed ei pruugi teada.

Valides toodete halduses mitu toodet ja liikudes “Bulk edit” vaatesse, saad ka korraga kõigi valitud toodete metafielde muuta. Vaata videost täpsemalt.

Anna julgelt märku, kui metafieldide või Shopify osas üldisemalt küsimusi tekis. Aitame heameelega.

0 0 votes
Article Rating
Saada teade, kui keegi vastab
Teata, kui
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x