Paranda kasutajakogemust blokeerides probleemsed brauserid

Pulsev > Blogi > Kasulikud Shopify APPid > Paranda kasutajakogemust blokeerides probleemsed brauserid
john schnobrich FlPc9 VocJ4 unsplash 1

Oleme juba aastaid e-poode loonud ja üllatume endiselt, kui puutume kokku inimestega, kes kasutavad vananenud brausereid. E-poe haldurina võite saada neilt kummalisi e -kirju, kus nad kirjutavad, et teie sait ei tööta korralikult või nad ei leia vajalikke nuppe üles.

Vana brauser ei toeta JavaScript'i

Näiteks võite klientidel saada järgnevaid kommentaare.

Proovin teie e-poes t-särgile pilti ja teksti lisada, kuid veebileht paistab katki olevat ja ma ei saa seda teha.

Samas ise järgi proovides töötab veebipood kenasti ja saate custom särgile teksti kenasti lisatud. Antud olukorras ei ole teie e-pood tegelikult katki, vaid klient kasutab hoopis vananenud veebilehitsejat, mis ei toeta enam JavaScript’il põhinevaid lahendusi. 

Probleemid konkreetsete brauseritega

E-poel võib ka probleeme esineda konkreetsete brauseritega, mille kaupmehed sooviksid klientide jaoks blokeerida. Näiteks mõned meie Old Browser Blocker app’i kasutajad on teatanud, et kasutavad seda ainult Firefox’i blokeerimiseks, sest antud veebilehitsejal on pidevalt captcha laadimisega probleeme. Kui kliendil ei ole võimalik roboti tuvastamise küsimusele korrektselt vastata, siis ei saa ta ka tihti ostu lõpuni vormistada.

Mitmed poed on meie rakendust  ainult lühikest aega kasutanud, et mõne brauseriga seotud probleemi kiiresti parandada kuni nende arendusmeeskonnal on piisavalt aega tegeliku juurprobleemi kõrvaldamiseks.

Pakume Old Browser Blocker app'i peaaegu tasuta

Otsustasime antud app’i peaaegu tasuta pakkuda, sest tegemist on lihtsa lahendusega. See ei muuda kuidagi sinu e-poe kasutajaliidest ega töötle kuidagi tooteandmeid. Samas 1$/kuus aitab meil app’i hooldada ja väiksemaid lisaarendusi toestada. 

Loodetavasti lahendab Old Browser Blocker su veebilehitseja probleemid.

Kirjuta meile küsimuste korral julgelt support@pulsev.com aadressile ja leiame koos lahenduse.

0 0 votes
Article Rating
Saada teade, kui keegi vastab
Teata, kui
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x